dom-weselny.net.pl

Blog tematyczny o weselach, modzie i urodzie

KuchniaWesele

Tort weselny z babeczkami to coś dla ciebie!

Tort weselny z babeczkami to coś dla ciebie!

Dzień ślubu to najważniejszy moment twojego życia. Dlatego musisz zadbać o to, aby każdy element był dopięty na ostatni guzik. Niewątpliwie ważnym aspektem każdej ślubnej uroczystości jest tort. Jednak jak znaleźć idealny, jeśli planujemy małe, kameralne wesele? Albo obawiamy się, że po przyjęciu zostanie dużo niezjedzonego ciasta? Tort weselny z babeczkami to idealne rozwiązanie na twoje zmartwienia.

Tort weselny z babeczkami – nie marnuj jedzenia

Od lat jesteśmy przyzwyczajeni do piętrowych, udekorowanych tortów efektownie wjeżdżających na salę w trakcie zabawy weselnej. Jednak bardzo często zdarza się, że nie wszyscy goście zjadają swój kawałek ciasta. Nie każdy jest fanem biszkoptu z tradycyjnym kremem. Bardzo często następnego dnia okazuje się, że zostało dużo ciasta i nie wiadomo co z nim zrobić. W ten sposób para młoda traci pieniądze, ale jednocześnie marnuje spore ilości jedzenia. Tort weselny mały mógłby okazać się dobrym rozwiązaniem. Ale tym co szukają niecodziennych rozwiązań tort weselny z babeczek zdecydowanie może przypaść do gustu. Jednocześnie rozdawanie porcji ciasta w postaci muffinki sprawi, że goście chętniej ją zjedzą. Co więcej, słodkości, które nie zostały zjedzone do końca nocy, można w łatwy sposób rozdać gościom do pudełek na drogę. 

Tort ślubny mały – na kameralne przyjęcie

Preferujesz skromną ceremonię? Dzień twojego ślubu chcesz spędzić w gronie najbliższych? W takim razie wysokie ciasto z wieloma piętrami zdecydowanie nie będzie ci potrzebne. Jeśli wiesz ilu dokładnie gości spodziewasz się na swoim przyjęciu, tort weselny z babeczkami będzie idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Możesz poprosić cukiernię, by wykonała dokładną ilość słodkości. Cukiernicy sprawią, że nawet z niewielką ilością ciasteczek, całość będzie się prezentować idealnie. W ten sposób będziesz mieć pewność, że ilość porcji będzie odpowiednia, a niecodzienny tort wywrze na gościach wrażenie. Co więcej nie musisz stresować się ceremonialnym krojeniem pierwszego kawałka. Babeczki rozwiązują twój problem.

Babeczki – dla każdego coś dobrego

Państwo młodzi wybierając smaki swojego piętrowego tortu, często decydują się na wiele smaków. Każdej warstwie przysługuje inny smak. Tort weselny z babeczek stawia przed nami jeszcze więcej możliwości. Możemy zlecić cukierni, aby babeczki były różnych rodzajów. W ten sposób nasi goście będący miłośnikami czekolady jak i ci którzy preferują owocowe smaki będą zadowoleni. Dodatkowo możesz też wprowadzić opcję wegańską, bądź bezglutenową, tak by nikt z zaproszonych nie czuł się pominięty. Jeśli jednak preferujemy tradycyjne rozwiązanie i chcemy by na salę wjechał tradycyjny biszkopt z masą, to nie musi on wiać nudą. Tort weselny mały można udekorować dookoła dodatkowymi muffinkami, tak aby był nietuzinkowy. Takie rozwiązanie na pewno spodoba się najmłodszym. Jeśli chcesz aby goście nie zapomnieli twojego przyjęcia postaw na tort weselny z babeczkami. 

Udostępnij